http://hobiteyze.com/wp-content/themes/Crafter
Anasayfa Ok Ok Eposta Okuyarak Evde Para Kazanma

Evde gelir elde etme yollarından bir diğeri de Evde Eposta Mail Okuyarak Gelir Elde Etme Yoludur. Bu yöntem ile oturduğunuz yerden kalkmadan bilgisayar karşısında eposta okuyarak gelir elde edebileceksiniz. Bu yöntemi kullanarak bir çok kişi ek gelir elde edebilmektedirler.

Eposta Okuyarak Nasıl Para Kazanılır?

Eposta okuyarak para kazanma mantığı oldukça basittir. Değişik firmalar size çeşitli konularda epostalar yollar. Bu epostaların içeriklerinde o firmaların ürün tanıtımları, ürünleri hakkında anketler bulunmaktadır. Gelen bu epostaları okuduktan sonra eposta içinde yer alan özel bir kod epostayı okuyup okumadığınızı şirkete bildirir böylece okuduğunuz bu eposta için belli oranda bir ücret alırsınız.

Epostaları Almak İçin Ne Yapmam Lazım?

Eposta okuyarak para kazanmak için bu ücret veren epostaları yollayacak bir şirket bulmanız gerekmektedir. Bu şirketlerin listesini birazdan yazacağız. Bu listede yazan şirketlerin sitelerine üye olmanız gerekmektedir. Üyelik esnasında size bir takım bilgiler sorulacak bunlardan biri de ödeme adresiniz olacaktır. Böylece en geç 1 ay da bir okuduğunuz eposta sayısı kadar ücret alabileceksiniz.

Şirketlerin Eposta Adresleri

Paisalive.com

Oldukça ünlü olan bu sitede ödeme alamama gibi bir durum olmamaktadır. 2004 yılından beri açık olan bir sitedir. Her okuduğunuz eposta için 10 kuruş verirler. Günde 100 eposta okursanız günlük 10 lira kazanabilirsiniz.

Cash4offers.com

Bir diğer sitemizde bu. Bu sitede uzun zamandır aktif olan bir site olup üyeleri ödemelerin zamanında yapıldığı konusunda bilgi vermişlerdir. Bu sitenin en önemli özelliklerinden biri de her bulduğunuz üye için ayrıca para da kazanabilmeniz. Örneğin 10 üye buldunuz ve bunlar aylık 2000 lira kazandı. Bu paranın %10 u olan 200 lira ekstra olarak size veriliyor.

Bu yazımıza yeni siteler eklendikçe yazacağız. Sorularınız varsa aşağıya yazabilirsiniz.

mail-okuyarak-para-kazanmak-620x350

Benzer Yazılar
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Menüler

El İşi Göz Nuru

Sponsor Reklam

Günlük Burç Yorumları