http://hobiteyze.com/wp-content/themes/Crafter
Anasayfa Ok Ok Evde Boncuk Dizerek Para Kazanma Yöntemi

Evde Boncuk İşi Yaparak Gelir Elde Etme Yolları

Bayanlarımız için evde ek iş ilanları yayımlayamaya devam ediyoruz. Evde boncuk dizerek para kazanma ya da gelir elde etme son zamanlarda birçok bayanın tercih ettiği bir yöntemdir. Bu yöntem iyi kazandırmasına rağmen oldukça sabır gerektiren bir ek iştir. Çünkü yapacağız iş iğne ve iplik ile yapılmakta ayrıca çok küçük parçalar olduğu için zaman almaktadır. Bundan dolayı boncuk dizerek para kazanmak isteyen bayanlar bu işe başlamadan önce sabırlı olmayı öğrenmeli. Bu işin en güzel tarafı işin asla bitmemesi çünkü bazı ürünler de örneğin gelinlik bir parçalarda el işçiliği dışında bir metot yoktur bundan dolayı da sürekli olarak işçi çalıştırılma mecburiyeti olan bir sektördür.

Evde Boncuk İşi Nasıl Yapılır?

Evde boncuk işi yapacak kişiler bu işi sipariş alarak yapmaya başlıyorlar. Size verilecek iş, nasıl yapılacağı hakkında firma sahibi tarafından bilgi verilecektir ayrıca bu işlemlerde kullanacağınız malzemelerde yine firma yetkilisi tarafından size verilecektir.

Evde boncuk işi çok geniş bir sektördür. Takı işinden tutun, özel abiyelerin üzerlerindeki el işi işlere kadar birçok çeşidi vardır.

Boncuk işi aslında dizme işidir. Yani dizdiğiniz her zaman boncuk olmaz bu bazı zamanlar bir pul olur ya da başka bir aparat. Bundan dolayı da yapacağınız işlere bu anlamda çeşitlilik katabilirsiniz.

Boncuk ve Dizme İşi Veren Firmalar?

Evde boncuk işi veren şirketler çok çeşitli olmaktadır. Bunlara değinmek gerekirse dikiş, nakış, işleme, takı, kolye, süs eşyası, tekstil şirketleri başlıca olarak bu konuda işveren şirketlerdir. Bu şirketleri çevrenizden bulabileceğiniz gibi internet üzerinden de ulaşabileceğiniz birçok firma vardır. Bu firmaları bulmada size her zaman yardımcı olabiliriz.

Yapacağınız işlere gelirsek dikiş ve nakış kısmında evinizde bazı giyim malzemelerine boncuklu ve pullu süsleme yapmayı kapsar.

İşlemi işi ise özellikle pahalı abiye ve gelinliklere pul ve bir takım renkli boncuk işlemelerini kapsar.

Takı ve Kolye işi ise bu ürünlere boncuk dizmeyi kapsar tabi bu dizilim belli bir ahenk ve sıra ile olmalıdır.

Süs Eşyası işinde ise boncuk dizme işi daha çok silikon tabancası ile oluyor. Bu biraz daha zor bir iştir.

Bu İşi Yapmak Uzmanlık Gerektiriyor mu?

Boncuk ve Pul Dizme işi uzmanlık gerektiren bir iştir. Yapacağınız işlerdeki el emeğiniz güzel olmalı ki işin devamlılığı gelebilsin. Birde çalışacağız giyim malzemeleri oldukça yüksek fiyatlarıdır bundan dolayı eğer bu işlerde yeterince uzman değilseniz verilen işi güzel bir şekilde teslim edemezseniz. Bundan dolayı öncelikle kolay ve küçük işlerle başlayıp kendinizi geliştirmeniz çok önemlidir. Küçük işlerde el pratikliği geliştirdikten sonra büyük işleri almak sizin için daha mantıklı olacaktır.

oie_NARrReUtzLuX

Benzer Yazılar
Yorumlar (2 Yorum)
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Menüler

El İşi Göz Nuru

Sponsor Reklam

Günlük Burç Yorumları