http://hobiteyze.com/wp-content/themes/Crafter
Anasayfa Ok Ok Evde Örgü Örerek Ek İş Yaparak Para Kazan

Ev Hanımları ev hayatında genellikle yoğun olurlar. Ev işleri, çocukların bakımı derken zaman akar geçer. Ancak her bayan gibi ev hanımlarının da ev de boş vakitleri olur. Bu boş vakitlerini değerlendirmek isteyen bayanlar için Örgü Örerek Para Kazanma imkanları vardır.

Tabi ki Örgü Örerek Ek iş Yapabilirsiniz ancak öncelikle bu konuda bilgi ve yeteneğinizin olması gerekmektedir. Ancak yeteneğiniz yoksa yine de bu işi yapabilirsiniz. Çünkü örgü öğrenmek oldukça kolay bir iştir. Çeşitli web sitelerinde bu konuda ayrıntılı bilgi yer almaktadır. Ayrıca bulunduğunuz şehirde Halk Eğitim Merkezlerinde değişik kurslar açılmaktadır. Bu kurslara katılarak Örgü işlerinin nasıl yapılacağını Ücretsiz bir şekilde öğrenebilirsiniz. Ayrıca bu kursların sonunda alacağınız sertifikalar ile değişik alanlarda iş bulma şansınızı arttırabilirsiniz.

Peki Örgü örmeye nereden başlayacaksınız?

Öncelikle bunun için yapacağınız ürünleri satın alacak biri olmalı yani arz talep olayını hesaplamanız gerekmektedir. Satamayacağınız bir ürünle vakit kaybetmenin anlamı yok. Peki sizden bu ürünleri alacak kişileri nereden bulacaksınız. Öncelikle bu yazının alt tarafındaki yorum bölümüne Adınızı / Soyadınızı / Telefon ya da E-posta Bilgilerini ve Bulunduğunuz İl ve İlçeyi yazarak iş verenlerin size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Ürünleri Nerede Satacağım ?

Bunların dışında yine kendi zevkinize göre yaptığınız ürünleri Gittigidiyor.com / N11.com ya da Sahibinden.com da Satabilirsiniz. Buralarda ilan açmak oldukça kolaydır. Ürününüzün Güzel bir kaç resmini çekmek ve güzel bir ilan bilgisi girmek yeterlidir. Burada yapacağınız satışlarda karşı tarafa ürünlerinizi indirimli kargo ile yollama fırsatınız da bulunmaktadır. Karşı taraftaki alıcı ürünü aldıktan sonra onay verir ve paranız ertesi iş günü hesabınıza geçer.

Tabi bunların dışında halk pazarlarında da ürünlerinizi satmanız mümkün ancak bunun için tüm gün pazarda durmanız gerekmektedir. Bundan dolayı benzeri ürünler satan bir pazarcı ile anlaşmak en kolay yöntem olacaktır.

Ayrıca hemen hemen her ilde ve ilçede değişik zamanlarda el işi pazarları ve kermesler düzenlenmektedir. Bu gibi alanlarda da ürünlerinizi kolayca satabilirsiniz.

Peki Ne Örmem Gerekli ?

Bunun için öncelikle çevrenizdeki insanların ihtiyaçlarını tespit edin. Eğer çevrenizde bu ürünleri satabileceğiniz bir ortam bulunmuyorsa doğal olarak internete yönelmeniz gerekmektedir. Örneğin: http://www.gittigidiyor.com/antika-giyim-tekstil-el-isi/dantel-tig-isi

Bu adreste insanların ördüğü el işi dantel modellerine ulaşabilirsiniz.

Yine son zamanlarda moda olan Lalylala Tarzı Oyuncak Bebekler Örebilirsiniz. Bunları internette satmak çok kolay. Benim iki arkadaşım bu ürünleri yurt dışına internet vasıtasıyla satıyorlar ve oldukça yüksek bir gelir elde ediyorlar.

Lalylala Bebeği

 embroidery-5_small2

Yine arkadaşlar evinizdeki fazladan kullanmadığınız Bim / A101 poşetlerinden Poşetten Örgü Çanta Yapabilirsiniz. Bu çantanın Yapımı oldukça kolaydır. Bayanların oldukça hoşuna giden bu çantalar kapış kapış gitmektedir. Aşağıya bir örnek resim koyduk.

orgun_posetten_canta-5

Zamanla bu konuda daha fazla yazı yazarak bu konudaki yardımlarımızı arttıracağız.

Bu konuda Ek İş Yapmak isteyen arkadaşlar aşağıdaki yorum kısmına bilgilerini bırakabilirler.

oie_rrdylKjhQlYY

Benzer Yazılar
Yorumlar (1 Yorum)
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Menüler

El İşi Göz Nuru

Sponsor Reklam

Günlük Burç Yorumları