http://hobiteyze.com/wp-content/themes/Crafter
Anasayfa Ok Ok Evde Özel Ders Vererek Para Kazanma İlanları

Günümüzde iş hayatında illa bir ofiste çalışmanıza gerek yok. Evde bir takım ek işler yaparak evinizi iş yerine çevirebilirsiniz. Özellikle üniversite mezunu ev hanımları Evde Özel Ders Vererek Para Kazanma imkanı bulabilirler. Evinizde özel ders vermek için öncelikle bir alanda uzmanlaşmanız gerekmektedir. Peki Evde Özel ders vermek için neler yapmak gerekli?

Evde Özel Ders Vermek İçin Adım Adım Yapmanız Gerekenler

Öncelikle hangi konuda uzman olduğunuzu tespit etmeniz gerekmektedir. Örneğin üniversitenin muhasebe bölümünden mezun olduysanız doğal olarak muhasebe defteri tutmada ya da matematik işlemlerinde bilgi düzeyiniz yüksektir. Ya da Fizik bölümünden mezun iseniz fizik alanında bilgi düzeyiniz oldukça iyidir. Özel ders vermeye başlamadan önce özel ders vereceğiniz alandaki eksikliklerinizi tamamlanmanız gerekmektedir. Yani öncelikle bu alanda daha iyi bir seviyeye gelin ki size gelen kişiler hem sizinle çalışmaya devam etsin hem de sizi başkalarına tavsiye etsin. Daha sonra yine özel ders vereceğiniz alanda gerekli materyalleri toplayın. Örneğin Test, Soru kitapçıkları ve diğer gerekli kırtasiye eşyaları. Ders anlatırken belki bir yazı tahtasına ihtiyacınız olabilir. Bunların hepsini eksiksiz olarak temin edin.

Üniversite Mezunu Olmadan Özel Ders Verilebilir mi ?

Evde özel ders vermek için illa bir üniversite mezunu olmanız gerekmez. Hatta okuma yazma bilmeden bile özel ders verebilirsiniz. Örneğin Şeker Hamurundan Pasta Yapımı Kursu açtığınız zaman herhangi bir üniversite mezunu olmanız gerekmez. Ya da evinizde dantel kursu verecekseniz bu konuda uzman olmanız yeterlidir.

Evde Özel Ders Vermek İçin Öğrenci Nereden Bulacağım ?

Evinizde özel ders vermeye karar verdiniz ve tüm ihtiyaçlarınızı karşıladınız peki özel ders vereceğiniz kişileri nereden bulacaksınız ? Bunun için iki metot var. Birincisi: Bir yazıcı ile ya da bir matbaa ile anlaşarak el ilanları basıp insanların yoğunlukta olduğu yerlere durak gibi bu ilanları yapıştırabilirsiniz. İkinci olarak ise interneti kullanacağız. Özel ders vermek için çeşitli özel ders ilan siteleri bulunmaktadır. Bunlardan bir kaçı

http://www.dersville.com/

http://www.ozelders.com/

https://www.sahibinden.com/ozel-ders-verenler

Bu sitelerde ilan vermek ücretsizdir. Bu şekilde insanlar size ulaşabilirler. Böylece evinizde özel ders vererek aile bütçenize katkıda bulunabilirsiniz.

Evde Özel Ders Vererek Ne Kadar Para Kazanırım ?

Evde özel ders vermek oldukça kazançlı bir iştir. Örneğin Fizik dersinden 1 saat ders vermek bulunduğunuz şehre ve kalitenize göre değişmekle beraber saat başı 30 lira ile 110 lira arasında para kazanabilirsiniz. Günde 3 saat ders verseniz günlük olarak 150 TL aylık olarak 4500 TL gibi para kazanabilirsiniz. Bu ücretler örneğin şeker hamuru kursu gibi bir kurs olursa ders başı saatler 150 – 250 lira gibi rakamlara ulaşır.

evde-özel-ders

Benzer Yazılar
Yorumlar (1 Yorum)
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Menüler

El İşi Göz Nuru

Sponsor Reklam

Günlük Burç Yorumları