http://hobiteyze.com/wp-content/themes/Crafter
Anasayfa Ok Ok Evde Tespih Dizerek Para Kazanma İlanları ve Yöntemleri

Ev Hanımları için evde boş vakitlerinde para kazanma metotlarından biri de Evde Tespih Dizerek Para Kazanma dır. Evinizde boş vakitlerinizi değerlendirebileceğiniz bu aktivite ile tespih başı 50 kuruş kazanabilirsiniz. Yani günde 100 tespih dizdiğinizde 50 lira gibi rakamlar kazanmanız çok kolaydır. Aylık ortalama olarak 1500 TL kazanabileceğiniz bu iş ile asgari ücretli bir işten alacağınız paradan daha yüksek bir gelir elde edebilirsiniz.

Tespih Dizdiren Firmaları Nereden Bulacağım ?

Bu işe başlamak için öncelikle tespih dizdiren firmaları bulmanız gerekmektedir. Onlar size malzeme ve sipariş verecek ki sizde bu işten gelir elde edin. Bu firmalar daha çok İstanbul’da yer almaktadır. Ancak günümüzde kargo firmalarının tüm Türkiye’ye taşımacılık yapması ile uzak illerde olmanız bu işi yapmanıza engel teşkil etmemektedir.  İstanbul içinden bu işi veren firmaları bulmak için bu yazının altında yer alan yorum kısmına bilgilerinizi yazmanı yeterli böylece şirketler size ulaşacaktırlar.

Firma Olmadan Kendim Tespih Dizmek İstiyorum

Evde Tespih Dizerek Para Kazanmak için illa bir firma ile çalışmanıza gerek yoktur. Kendinizde malzeme satın alıp evinizde tespih dizebilirsiniz. Bunları gittigidiyor ya da sahibinden de satabilirsiniz. Böylece daha fazla kazanma imkanınız olacaktır.

Tespih Modellerini ve Malzemeleri Nereden Bulacağım ?

Evde tespih dizerek para kazanmak için öncelikle bazı modellere ve malzemelere ihtiyacınız olacaktır. Eğer bir şirketin adı altında çalışacaksanız bu malzeme ve modeller size teslim edilecektir. Ancak eğer kendiniz bu işi evde kendi başınıza yapmak istiyorsanız Google aramalardan ya da gittigidiyor gibi yerlerden tespih modellerine bakın. Buradan en beğenilen tespih resimlerini kaydedip çeşitli zücaciye dükkanlarına götürüp gerekli olan malzemeleri oradan oldukça ucuza temin edebilirsiniz.

serentesbih-nasil-yapilir

Evde Tespih Dizerek Ne Kadar Para Kazanılır ?

Evde Tespih dizerek para kazanma işi evinize iyi bir gelir getirir. Çünkü tespih satışı yapan şirketler bu tespihleri elde dizdirmekten başka bir seçenekleri yoktur. Tespih tamamen el işi göz nuru bir sektördür. Bundan dolayı da tespih başı ücret alırsınız. Bu iş için 25 kuruş ile 1 tl arası tespih başı para alırsınız. Yapacağınız iş ne kadar zor ise alacağınız ücret de o kadar yüksek olur. Günde 4 saat içinde ortalama 100 tespih dizerseniz bu da size 25 TL ile 100 TL arası bir para kazandırır. Üstelik ailenize size yardım edecek başka kişilerde varsa bu ücret katlanarak artar.

Bu konuda aklınıza takılan sorular olursa sorabilirsiniz.

evlere-tespih-isi-veren-firmalar-1024x701

ETİKETLER
Benzer Yazılar
Yorumlar (2 Yorum)
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Menüler

El İşi Göz Nuru

Sponsor Reklam

Günlük Burç Yorumları