http://hobiteyze.com/wp-content/themes/Crafter
Anasayfa Ok Ok Evde Üçlü Priz Montajı Yaparak Ek Gelir Elde Etme

Evde Üçlü Priz Montajı İşi Yaparak Ek Gelir Elde Etmek

Evde Ek gelir elde etmenin yollarından biride el emeği göz nuru bir iş olan Evde Üçlü Priz Montajı yapmaktır. Evde bu işi yapmak için küçük büyük herkes yardımcı olabilir. Örneğin bir kişi vidaları ayarlarken diğerleri parçaları ayarlar, eli yatkın ve hızlı bir kişi ise vidalama işini yaparak hızlı bir şekilde işlemleri yapabilirsiniz.

Evde Priz Montajı Yaparak Ne Kadar Gelir Elde Edilir?

Evde Üçlü Priz montajı yaparak gelir elde etmek mümkündür. Buradan elde edeceğiniz gelir azımsanacak bir gelir değildir. Oldukça iyi bir gelir elde edebilirsiniz. Bu işte el emeği söz konusu olduğu için işçilik ücreti parça başı olarak hesaplanır ve oldukça yüksektir. Ortalama olarak her bir Üçlü Priz montajı için 0.50 Kuruş ile 1,5 TL arasında bir ücret elde edebilirsiniz.

Bu İş Nasıl Yapılıyor?

Evde Priz montajı işi için tüm malzemeler bu işi size veren firma tarafından tedarik ediliyor böylece bu konuda bir harcama yapma zorunluluğuz olmuyor. Daha sonrasında firma yetkilileri nasıl yapılacağı konusunda size ufak bir seminer veriyor ve işiniz başlıyor. Ne kadar çok iş yaparsanız o kadar kazanırsınız. Bir de bu işte dikkat çok önemlidir. Elektrikle ilgili bir durum olduğu için montajın dikkatli ve doğru bir şekilde yapılması önem arz etmektedir.

Bu İşten Ne Kadar Gelir Elde Edeceğim?

Evde Priz montajı yaparak gelir elde etmek için basit bir hesap vardır. Zira bu bir maaşlı iş değildir. Yani sabit bir geliriniz yoktur. Ne kadar iş yaparsanız o kadar gelir elde ederseniz. Ortalama olarak bir kişi günde 30 – 50 arasındaki montajı rahatlıkla yapabilmektedirler. Bu da ortalama olarak 900 TL ile 1500 TL arasında bir ek gelir elde edebilirsiniz.

Bana Kim İş Verecek?

Evde Priz montajı yaparak gelir elde etmek isteyen kişiler aşağıdaki yorum kısmına Adını / Adresini ve Eposta Bilgileriniz Yazarlarsa Biz Onlara Ulaşacağız.

oie_95BItU7lifNV

Benzer Yazılar
Yorumlar (2 Yorum)
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Menüler

El İşi Göz Nuru

Sponsor Reklam

Günlük Burç Yorumları