http://hobiteyze.com/wp-content/themes/Crafter
Anasayfa Ok Ok İnternetten Oyun Oynayarak Para Kazanma

İnternetten Oyun Oynayarak Para Kazanın

Evde boş zamanlarınızda “İnternet Üzerinden Oyun Oynayarak Para Kazanabilirsiniz”. Bu işin mantığı basitçe oyunda kazandığınız çeşitli alet edevat yani itemler ile çeşitli sanal oyun paralarını gerçek paraya çevirme işine dayanır. Bu işi yapmak elbette biraz zaman biraz da yetenek gerektirir. Bu ikisi yoksa bu işten para kazanmak zordur. Genelde erkeklere hitap eden bir ek iş olsa da günümüzde bayanlarda bu işi rahatlıkla yapabilmektedir.

İnternetten Oyun Oynayarak Nasıl Para Kazanırım

İnternetten oyun oynayarak para kazanmak için öncelikle kendi zevkinize uygun bir oyun bulmakla işe başlamanız gerekmektedir. Zira oyunu ne kadar severek oynarsanız başarılı olma ihtimalinizde o kadar artar. Bunun için internetten değişik çevrimiçi oyun sitelerinden faydalanabilirsiniz. Bunun hemen ardında bu oyunun gereksinimlerini öğrenmeniz gerekmektedir. Örneğin ne kadar ekran kartı ve RAM gerektiği konusunda bilgi sahibi olun ve bilgisayarınızın eksik parçalarını ona göre tedarik edin.

Oyunu kurup dört dörtlük bir şekilde çalıştırdıktan sonra oyun oynadıkça oyunuzun türüne göre her bölüm çeşitli item dediğimiz zerzevat elde edeceksiniz. Bu zerzevatlar biriktikçe oyunda ilerlemeniz kolaylaşacağı gibi oyuncunuzun da değeri artacaktır. Zamanla bu değerlenen karakter oyuncunuzu çeşitli internet sitelerinde ya da oyun içindeki sanal mağazalarda satabilirsiniz.

Online Oyun oynayarak para kazanmanın bir diğer yolu da Online oyun oynarken oynadığınız bölümlerin videolarını çekmek ya da canlı yayım yapan twitch.com gibi sitelerde kendinize kanal kurup buralardan para kazanabilirsiniz.  Çektiğiniz videoları youtube.com da yayımlayabilirsiniz ve adsense programı ile videonuz her izlendiğinde para kazanabilirsiniz. Ya da twitch.com sitesinde ise oyun oynarken canlı yayın yaparak sizi izleyen inşaların size para yardımında bulunmalarını sağlayabilirsiniz.

Hangi Oyunlar Para Kazandırır?

Bu konuda birçok web sitesi ve oyun bulunmaktadır. Bunlar hakkında bilgileri sizinle paylaşacağız böylece kendinize en uygun koşullardaki oyun sitesini ve oyunu bulabileceksiniz.

Hamllet – Yeni kurulan bir çevrimiçi oyun oynama sitesi. Yeni oldukları için ödeme yapıp yapmadığı konusunda bilgimiz yoktur. Deneyip görmek size kalmış.

Adres: https://hamllet.com

Dungeons and Treasure – Çok çeşitli zindanlarda, ejderhalar ile savaşıp gelir elde edebilirsiniz.

Adres: http://www.dungeons-treasures.com

Exodus – Günümüz dünyasından 1000 yıl sonrasında geçmekte olan bu oyunda çeşitli mineral toplayarak para kazanabiliyorsunuz.

Adres: http://www.exodus3000.com

MarketGlory – Bu site ile internet üzerinden strateji, ekonomi, savaş ve ticaret konusunda oyun oynayabilirsiniz. Ayrıca da para kazanabilirsiniz.

  • MarketGlory ile internetten sanal şirket kurup işçi çalıştırabilirsiniz.
  • Fabrikalar kurup inşaat yapabilirsiniz.
  • Çeşitli dövüşlere düzenleyip para kazanabilirsiniz

Bir takım değişik aktiviteler yaparak kazandığınız para 20 Euro ya ulaştıktan sonra ödemenizi banka hesabınıza çekebilirsiniz.

Daha Başka Nasıl Para Kazanabilirim?

İnternetten çevrimiçi oyun oynayarak para kazanmak için yapabileceğiniz bir diğer aktivite ise oynadığınız oyunlar hakkında yorumlar yapmak ve bölümlerin nasıl geçildiğine dair yazılar yazmak. Örnek vermek gerekirse War Craft 1. Bölüm hilesi ya da War Craft 1. Bölüm nasıl geçilir şeklinde internette bir blog açarak kolayca para kazanabilirsiniz. İnternetten oyun oynayarak para kazanma yollarını listelemek gerekirse

  1. İnternetten oyun oynarken kazandığınız itemları satarak
  2. Oynadığınız Bölümlerin Videolarını Çekerek
  3. Oyun Oynarken Canlı Yayın Yaparak Para Kazanma
  4. Bölümlerin Nasıl Geçileceği Hakkında Kılavuz Yazılar Yazarak

Oyun Oynamak İçin Yapmak Gereken Masraf Var mı?

İnternet üzerinden çevrimiçi oyun oynayarak para kazanmak için yapmanız gereken bir takım yatırımlar olabilir. Bunlar öncelikle sağlam bir bilgisayar edinmektedir. Bu oyunlar internet üzerinden oynana grafik anlamında yüksek oyunlar oldukları için grafik anlamında sizi tatmin edecek bir bilgisayar olmalı. Bunun ardından yine internet bağlantınızın da yüksek hızda olması gerekmektedir.

Bu oyunlarda normalde herhangi bir harcama yapmanıza gerek yoktur ancak bazı hedeflere daha kolay ulaşmak için bir takım itemler satın almanız gerekir. Bunları birer yatırım olarak görün. Yani ne kadar yatırım yaparsanız yaptığınız bu yatırımları geri almanızda o kadar kolaylaşır.

oie_UPYMO7RYS5nh

Benzer Yazılar
Yorumlar (1 Yorum)
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Menüler

El İşi Göz Nuru

Sponsor Reklam

Günlük Burç Yorumları