http://hobiteyze.com/wp-content/themes/Crafter
Anasayfa Ok Ok Kese Kağıdı Katlayarak Para Kazanma Yöntemi

Ev Hanımları ve evde durmak zorunda olanlar için ek gelir elde etmek sanıldığı kadar zor değildir. Bugün sizlere Evde Kese Kâğıdı Katlayarak Para Kazanma Yönteminden bahsedeceğiz. Son zamanlarda birçok alanda plastik poşetler tercih edilse de kese kâğıdı hala kullanılmaktadır.

Evde kese kâğıdı katlamak tane başına para kazanabileceğiniz bir gelir kaynağıdır. Evde kese kâğıdı katlamak çok kolay bir iş değildir. Ancak yine de bir kez öğrendikten sonra kısa zamanda hızınızı arttırarak elde edeceğiniz geliri yükseltebilirsiniz.

Kese Kâğıdı Katlamak Zor mu?

Evde kese kâğıdı katlayarak para kazanmak için öncelikle kese kâğıdı katlamayı bilmeniz gerekmektedir. Bu kâğıt katlama şekilleri işverenlerin ihtiyaçlarına göre değişik modellerde olmaktadır. Sizler için en çok kullanılan modelin bir resmini bu yazıya ekledik böylece siparişlerinizi almadan önce evinizde kendinizde deneme yaparak pratik yapma şansı bulabilirsiniz.

kese-kagidi-yapimi

Kese Kâğıdında Kullanılan Malzemeler Nelerdir?

Evde Kese kâğıdı katlamak için bir takım malzemelere ihtiyaç duyacaksınız. Eğer işveren size bu malzemeleri temin etmezse en basitinden bunun için eski gazetelere ihtiyaç duyacaksınız. Bu eski gazete kâğıdını kilo ile satın alabileceğiniz poşet satıcıları mevcuttur. Bunun yanında bol miktarda Beyaz Tutkala İhtiyacınız olacaktır. Beyaz tutkal oldukça ucuz ve sağlam bir yapıştırıcıdır. Bu malzemeyi Nalburlardan kilo ile temin edebilirsiniz. Bunun dışında makas ve cetvel gibi kırtasiye malzemelerini de ihtiyacınız olacaktır.

Ortalama Ne Kadar Gelir Elde Ederim?

Kese Kâğıdı Katlayarak gelir elde etmek için öncelikle elinizin bu konuda yatkın olması gerekmektedir. Gerekli pratik çalışmaları yaptıktan sonra ortalama olarak 1 dakikada 2 adet kese kâğıdı katlayabilirsiniz. Ayrıca evinizde size yardımcı olacak kişilerde varsa bu miktar daha da artacaktır. Ev halkı ile beraber 1 dakikada 5 kâğıt katladığınızı düşünürsek 1 saat içinde 300 kese kâğıdı elde ederseniz 5 saat içinde 1500 adet eder bu da ortalama olarak 150 lira kazanmanızı sağlar. Aylık olarak düşündüğünüzde bu rakam 4500 liraya denk gelir. Bu oldukça iyi bir rakamdır. Tabi bu rakamlar katlamanın zorluğuna göre daha da artabilir. Evinizin rahatlığında bu işi yapmak sizi her zaman tatmin edecektir.

Bu Kâğıtları Nereye Satacağım?

Evde kese kâğıdı katlayarak para kazanmak için bu kâğıtları satmak için bir işverende bulmanız gerekmektedir. Bu her zaman kolay olmamaktadır. Zira çok zor bir iş olmadığından dolayı birçok insan bu konuda oldukça isteklidir. İşveren bulmak için öncelikle değişik karton ve ambalaj üreten şirketlere telefon etmeniz gerekmektedir. Bunların telefonlarını internetten kolayca bulabilirisiniz. Ayrıca İstanbul gibi büyük bir şehirde yaşıyorsanız örneğin çevrenizde bulunan pastane ve kuruyemiş dükkânları ile direk irtibata geçebilirsiniz. Bunlar için zamanınız yoksa alt tarafta bulunan yorum kısmına bilgilerinizi bırakırsanız sizin adınıza bu şirketlerle görüşüp iş tekliflerini size iletebiliriz.

oie_anmjQTKD3x1H

Benzer Yazılar
Yorumlar (2 Yorum)
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Menüler

El İşi Göz Nuru

Sponsor Reklam

Günlük Burç Yorumları